Aktualności,  Wystawy

„Bożonarodzeniowo-Noworoczna Kartka Świąteczna”

Niesłabnącym zainteresowanie cieszy się coroczny konkurs pt. „BOŻONARODZENIOWO-NOWOROCZNA KARTKA ŚWIĄTECZNA”. Czego dowodem jest ilość prac nadsyłanych do nas przez uczniów szkół z terenu Gminy Łoniów.
W tym roku na konkurs wpłynęło 326 kartek wykonanych przeróżnymi technikami, ale wszystkie nawiązują do tradycyjnego ich przeznaczenia czyli; przekazania życzeń bożonarodzeniowych i noworocznych.

kartkaboz15
Wśród kartek możemy zobaczyć wykonaną na drutach „sweterkową” choinkę, zrobione z rolek ozdobnego papieru lub kolorowej plasteliny drzewko bożonarodzeniowe, wyciętą ze słomy tradycyjną szopkę, mikołaje, aniołki, gwiazdki, śnieżynki i wiele innych motywów. A wszystko w pełnej gamie kolorów.
Jak co roku chcąc docenić trud uczestników konkursu włożony w wykonanie dzieł i chęć dbania o tradycyjne zwyczaje naszych przodków wyróżniliśmy część prac. Wyróżnienia otrzymało 78 osób, a wszystkie kartki zgromadziliśmy na wystawie pokonkursowej. Ekspozycję można oglądać do 31 stycznia w GOK w Łoniowie.

Lista osób wyróżnionych w Konkursie
„BOŻONARODZENIOWO-NOWOROCZNA KARTKA ŚWIĄTECZNA”
GRUDZIEŃ2015

Kategoria wiekowa: przedszkole i kl. 0
PSP w Gieraszowicach:
1. Maja Chwała, Punkt Przedszkolny, lat 3, op. Agnieszka Fudala
2. Maja Lipiec, Punkt Przedszkolny, lat 4, op. Agnieszka Fudala
3. Gabrysia Suma, kl. 0, op. Katarzyna Pękala
4. Adaś Pękala, kl. 0, op. Katarzyna Pękala
PSP im. Jana Pawła II w Łążku
5. Michał Bąk, Punkt Przedszkolny, lat 4, op. Bożena Machała
6. Weronika Floras, Punkt Przedszkolny, lat 3, op. Bożena Machała
7. Oliwia Staszczyk, Punkt Przedszkolny, lat 4, op. Bożena Machała
8. Natalia Złotek, kl. 0, op. Anna Złotek
9. Klaudia Smykla, kl. 0, op. Anna Złotek
10. Mikołaj Dokudowiec, kl. 0, op. Anna Kot
11. Oskar Wałaszczyk, kl. 0, op. Anna Kot
PP w Łoniowie:
12. Julia Abram, gr. wiek. 4-latki, op. Alicja Golinka
13. Bartuś Czosnek, gr. wiek. 4-latki, op. Alicja Golinka
14. Patryk Banaś, gr. wiek. 5-latki, op. Marzena Panek-Berbeś
15. Lena Wyrzykowska, gr. wiek. 5-latki, op. Agnieszka Gach
16. Lena Borycka, gr. wiek. 5-latki, op. Agnieszka Gach
17. Natalia Dojka, gr. wiek. 6-latki, op. Agnieszka Gach
PZS im. Oddziału Partyzanckiego „Jędrusie” w Sulisławicach:
18. Kacper Papka, Punkt Przedszkolny, lat 4, op. Katarzyna Świstak
19. Kuba Koziarz, Punkt Przedszkolny, lat 4, op. Katarzyna Świstak
20. Kamila Skrok, Punkt Przedszkolny, lat 4, op. Katarzyna Świstak
21. Aleksandra Dyszlewska, kl.0, op. Maria Szemraj
22. Natalka Stawiarz, kl.0, op. Maria Szemraj
23. Wiktor Papka, kl.0, op. Maria Szemraj
24. Natalka Skowron, kl.0, op. Maria Szemraj
25. Julia Stawiarz, kl.0, op. Maria Szemraj
26. Michał Kucwaj, kl.0, op. Maria Szemraj

Kategoria wiekowa: kl. I – III
PSP w Gieraszowicach:
27. Konrad Kamyszek, kl. I, op. Agnieszka Tyksińska
28. Małgorzata Suma, kl. III, op. Krystyna Malecka
PSP im. Jana Pawła II w Łążku:
29. Ewa Kos, kl. I, op. Laura Smalera
30. Wiktoria Pyszczek, kl. II, op. Edyta Głodo
31. Natalia Głowacka, kl. II, op. Edyta Głodo
32. Sebastian Głowacki, kl. II, op. Edyta Głodo
PSP w Łoniowie:
33. Julia Krala, kl. I b,
34. Julia Kapuścińska, kl. II a, op. Teresa Oszczudłowska
35. Kinga Kasprzycka, kl. II a, op. Teresa Oszczudłowska
36. Patryk Tkaczyk, kl. II b, op. Barbara Cieśla
37. Karol Wieczorek, kl. II b, op. Barbara Cieśla
PZS im. Oddziału Partyzanckiego „Jędrusie” w Sulisławicach:
38. Miłosz Mazgaj, kl. I a, op. M. Abramczyk
39. Patrycja Szczebiotowska, kl. I a, op. M. Abramczyk
40. Kacper Konat, kl. I b, op. M. Abramczyk
41. Aleksandra Papka, kl. I b, op. M. Abramczyk
42. Filip Tomczak, , kl. I b, op. M. Abramczyk
43. Aleksandra Sedlak, kl. II
44. Olga Przybyś, kl. III, op. Renata Nowińska
Z.Sz.iP. im. bł. Jana Pawła II w Świniarach Starych
45. Jakub Piskor, kl. I, op. Wioletta Ciźla
46. Szymon Misiak, kl. I, op. Wioletta Ciźla
47. Oliwia Gabryelczyk, kl. II b, op. Anna Staszczyk
48. Michał Zelik, kl. II b, op. Anna Staszczyk
49. Kamila Lech, kl. II b, op. Anna Staszczyk
50. Jakub Dośpiał, kl. II a, op. Iwona Kucwaj
51. Patrycja Wałaszczyk, kl. III, op. Danuta Wójcik
52. Agata Cuber, kl. III, op. Danuta Wójcik

Kategoria wiekowa: kl. IV – VI
PSP w Gieraszowicach:
53. Wiktoria Gładowska, kl. V, op. Maria Kasprzycka
PSP im. Jana Pawła II w Łążku:
54. Ilona Szlęzak, kl. IV, op. Wioletta Leśniak
55. Wiktoria Niekurzak, kl. IV, op. Wioletta Leśniak
56. Krystian Kaczanowski, kl. IV, op. Wioletta Leśniak
57. Dominik Wałaszczyk, kl. IV, op. Wioletta Leśniak
PSP w Łoniowie:
58. Martyna Janusz, kl. IV a, op. Renata Mazurkiewicz
59. Amelia Zaguła, kl. IV a, op. Renata Mazurkiewicz
60. Jakub Berbeś, kl. IV a, op. Renata Mazurkiewicz
61. Wiktoria Wiśniewska, kl. IV b, op. Renata Mazurkiewicz
62. Nikola Wyrzykowska, kl. V, op. Ewa Danił-Zając
63. Agata Smardz, kl. VI, op. Renata Mazurkiewicz
64. Dominika Trojanowska, kl. VI, op. Renata Mazurkiewicz
65. Jakub Żak, kl. VI, op. Renata Mazurkiewicz
Z.Sz.iP. im. bł. Jana Pawła II w Świniarach Starych
66. Aleksandra Łukawska, kl. IV,
67. Wojciech Lis, kl. V
68. Klaudia Jachyra, kl. VI
69. Karolina Figacz, kl. VI
70. Wiktoria Paruch, kl. VI

Autor: Zdzisława Drach

Wielkość czcionki
Kontrast

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności Więcej ...

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close