Aktualności,  Wystawy

„Bożonarodzeniowa Kartka Świąteczna”

Jak co roku w czasie podsumowania konkursu kolęd ogłoszono wyniki konkursu pt. Bożonarodzeniowa Kartka Świąteczna. Konkursu, który, w erze telefonów i portali społecznościowych ma promować tradycyjne sposoby przekazywania życzeń świątecznych. Bardzo istotne jest tu zaangażowanie emocjonalne towarzyszące tworzeniu kartek z życzeniami.

Jak co roku także ilość prac nadesłanych na konkurs jest imponująca. 360 dzieci ze szkól naszej gminy pod kierunkiem swoich nauczycieli, a często przy zaangażowaniu rodziców i dziadków pochylało swoje głowy nad tworzonymi dziełami.

Kartki wykonane w różnorodnych technikach, zestawieniach kolorystycznych i kompozycyjnych bardzo trudno porównywać i oceniać. Stąd nasza decyzja o przyznaniu 58 równoległych wyróżnień.

Wszystkie kartki zebrane w formie wystawy pokonkursowej można zobaczyć w budynku GOK w Łoniowie do 31 stycznia 2017 r.

Lista osób wyróżnionych w konkursie plastycznym Bożonarodzeniowo-noworoczna Kartka Świąteczna 2016 – POBIERZ