Dzień Kobiet w Gminie Łoniów

W czwartkowe popołudnie 7 marca 2024 r. w auli Gminnego Ośrodka Kultury w Łoniowie odbył się wyjątkowy Dzień Kobiet dla wszystkich Pań z terenu Gminy Łoniów. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury, Gminną Bibliotekę Publiczną oraz Wójta Gminy Łoniów. Na scenie wystąpiła grupa Triodeon – z niepowtarzalną Anną Przybysz, która wykonała utwory Hanki Ordonówny, piosenki o miłości oraz piosenki francuskie Edith Piaf. Koncert był prawdziwą ucztą muzyczną dla przybyłych Pań. Miłym akcentem rozpoczynającym spotkanie były życzenia i kwiaty od przedstawicieli samorządu – Wójta oraz Przewodniczącego Rady Gminy.  Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku.  Koncert w Gminnym Ośrodku Kultury był  okazją do celebrowania i uczczenia tego wyjątkowego święta jakim jest Dzień Kobiet. Dziękujemy wszystkim uczestniczkom i uczestnikom tego wydarzenia.

Autor: Aneta Wodecka-Witczak
VIDEO: STV.INFO