Ferie 2017 z GOK i GBP w Łoniowie – PODSUMOWANIE

13 lutego dzieci wróciły do nauki szkolnej po dwutygodniowych feriach zimowych w naszym województwie. Mamy nadzieję że będą tam mile wspominać czas spędzony z GOK i GBP w Łoniowie.   

Jak co roku przygotowaliśmy bogatą ofertę ciekawych propozycji spędzenia wolnego czasu dla naszych najmłodszych mieszkańców gminy.
W pierwszym tygodniu  zorganizowanych zajęć można było nauczyć się piec pizzę i robić sałatki; pojechać na wycieczkę do kina Milenium i Planety Klocków w Kielcach; pograć w różne gry planszowe, halowe i wziąć udział w turnieju „Jeden Z Dziesięciu”; obejrzeć „czarowanie” magika i nauczyć się podstaw udzielania pierwszej pomocy. Drugi tydzień rozpoczęliśmy nauką angielskiego „na wesoło”, by później spędzić czas kreatywnie tworząc maski karnawałowe i gałgankowe laleczki „motanki” i wyjechać do Siedliska Janczar w Pstrągowej, żeby wziąć tam udział w kuligu i pojeździć na koniach. Ferie zakończyliśmy balem karnawałowym.

W tym roku w naszych zajęciach wzięła udział rekordowa liczba dzieci. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do oglądania fotograficznych wspomnień w naszej GALERII.

Autor: Zdzisława Drach