Ferie z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Łoniowie

Zabawa, nauka i sportowa rywalizacja to program tegorocznych ferii zorganizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Łoniowie.

ferie11_3Wszystkie świetlice GOK zapewniły dzieciom wiele interesujących zajęć podczas tegorocznych ferii zimowych. Przyniosły one wiele radości zarówno najmłodszym uczestnikom jak i starszej młodzieży. Wśród rozrywek jakie na nich czekały była karnawałowa dyskoteka, projekcje filmów i bajek oraz różnego rodzaju gry i zabawy.

ferie11_2Swoje zdolności intelektualne dzieci mogły rozwijać na różnego rodzaju warsztatach i kółkach zajęciowych. Papierowa wiklina, zajęcia plastyczne Decoupage – zdobienie przedmiotów techniką serwetkową, „Inicjał” – zdobienie inicjałów, zajęcia poświęcone figurkom z masy solnej czy pogadanka z udzielania pierwszej pomocy umożliwiły uczestnikom nabycie nowych umiejętności, które na pewno zaprocentują w codziennym życiu.

Na nudę nie mogli narzekać także pasjonaci sportu. W niemal każdej świetlicy odbywały się turnieje tenisa stołowego czy mini bilardu.
Prawdziwych emocji dostarczył IV Gminny Halowy Turniej Piłki Nożnej zorganizowany przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, który zakończył ferie zimowe w Gminie Łoniów.

Autor: Marcin Maj