KOLONIA Z GOK

„Góry pozwalają doświadczyć trudu wspinaczki,

strome podejścia kształtują charakter,

kontakt z przyrodą daje pogodę ducha”

Jan Paweł II

                        Szanowni Państwo.

Już wkrótce wakacje. Dni wolne od zajęć szkolnych to doskonała okazja, aby zadbać o właściwy wypoczynek dzieci i młodzieży. Po raz kolejny Gminny Ośrodek Kultury w Łoniowie pragnie zaoferować dzieciom z terenu naszej Gminy wakacyjny wypoczynek podczas organizowanej przez nas kolonii. Jako organizatorzy zawsze kładziemy nacisk na zabawę, aktywny wypoczynek, edukację, prawidłowy rozwój fizyczny i psychiczny. Organizowana przez nas kolonia to duża dbałość w zakresie zapewnienia dzieciom pełnego bezpieczeństwa. Dopełnieniem jest ciekawe, wartościowo przyrodniczo, bogate kulturowo i czyste ekologicznie górskie otoczenie. Po raz kolejny na miejsce naszej kolonii wybraliśmy miejscowość Murzasichle i Pensjonat „U Hanki” jako sprawdzony pod każdym względem obiekt kolonijny.

Murzasichle to wieś podhalańska  położona w województwie małopolskim, w powiecie tatrzańskim, w gminie Poronin. Miejscowość o charakterze letniskowo-wypoczynkowym. Murzasichle położone jest koło Zakopanego, na skraju Tatrzańskiego Parku Narodowego na wysokości 820–950 m n.p.m., w południowej części Skalnego Podhala, pomiędzy Zakopanem,   a Bukowiną Tatrzańską. Ze względu na położenie w bezpośrednim sąsiedztwie Tatr i Tatrzańskiego Parku Narodowego miejscowość posiada unikalne walory krajobrazowe i wypoczynkowe. Bogata w tradycje, z mnóstwem atrakcji turystycznych, blisko szlaków turystycznych jak i z pięknym widokiem na panoramę Tatr, gdzie panuje cisza i spokój, ale wszędzie jest blisko.

Zapraszamy więc na wyjątkową wakacyjną przygodę . 

Tegoroczna kolona organizowana będzie w terminie 23.06.2018. – 29.06.2018.  Poza dużą dawką wiedzy gwarantujemy wspaniałą zabawę i rekreację, odpoczynek i zapomnienie o codziennych obowiązkach, wydeptanie własnej przygody na okolicznych szlakach, zasmakowanie przyrody niezniszczonej cywilizacją, integrację podczas biesiady przy ognisku, warsztaty, wycieczki,  kolonijną spartakiadę,  szaleństwa na termach podhalańskich i wiele innych.

Kolonia dla dzieci i młodzieży to wyjątkowy czas spędzony razem. Wszyscy uczestnicy kolonii będą mieli możliwość rozwinięcia wielu wartościowych umiejętności wpływających na wyższe poczucie własnej wartości, łatwiejsze radzenie sobie z zadaniami szkolnymi oraz problemami dnia codziennego.

Całkowity koszt pobytu jednego dziecka to kwota 800.00 zł. Część kwoty pobytu uczestnika zostanie dofinansowana z pozyskanych środków zewnętrznych.

Kwota, którą pokrywa uczestnik wyjazdu to suma 500.00 zł. ( dotyczy osób uczęszczających na zajęcia zorganizowane do GOK), pozostali uczestnicy kolonii – kwota 600.00 zł.

W ramach wyjazdu zapewniamy przejazdy, noclegi, pełne wyżywienie, ubezpieczenie, opiekę wychowawców oraz opiekę medyczną i wszystkie materiały związane z przeprowadzanymi  warsztatami.

Mamy nadzieję, że ta ciekawa i różnorodna propozycja  i tym razem spełni Państwa oczekiwania.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

 Karty  kwalifikacyjne uczestników wypoczynku, regulaminy kolonii można odbierać w Gminnym Ośrodku Kultury w Łoniowie, które po wypełnieniu należy dostarczyć do GOK  w nieprzekraczalnym terminie do 31 maja 2018 r. Po tym terminie ze względów organizacyjnych karty nie będą przyjmowane.

 

„W góry, w góry miły bracie, tam przygoda czeka na cię”