Koncert charytatywny Gramy dla Bartoszka

W minioną sobotę (11 lutego) w hali Powiatowego Centrum Sportu w Staszowie odbył się koncert charytatywny dla Bartosza Jędrasika pod hasłem ,,Gramy dla Bartosza”. W organizację tego wydarzenia zaangażowały się liczne instytucje i stowarzyszenia.

Stoisko Gminy Łoniów przygotowane zostało przez Gminny Ośrodek Kultury w Łoniowie oraz Koło Gospodyń Wiejskich ,,Źródlanki” z Wólki Gieraszowskiej. Organizatorzy wystawili na sprzedaż szeroką gamę wyrobów: pyszne pierogi i ciasta przygotowane przez KGW ,,Źródlanki” oraz KGW ,,Łoniowianki”, soki NFC przekazane przez KGiGW w Trzebiesławicach, ceramikę powstałą w Pracowni Ceramicznej działającej przy Gminnym Ośrodku Kultury oraz rękodzieło uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Łoniowie.

Dodatkowo dla uczestników imprezy przygotowano takie atrakcje jak: licytacje, kiermasze, zajęcia zumby, pokaz tańca oraz kicboxingu, popcorn, malowanie twarzy, pokaz baniek mydlanych, dmuchane place zabaw i zjeżdżalnie dla dzieci.

Na scenie zaprezentowały się zespoły muzyczne: „Exit”, „Zbóje”, „Dass”, „Sidus”, „The Pearl” oraz „Raz”. Wystąpiła również znana z występów w programie „The Voice Kids”, Maja Janowska.

Zysk z imprezy zasili konto Bartoszka, który zmaga się z SMA2.

Autor: Karolina Paliwoda