KONKURS!!! #dobrybopolski #dobryboświetokrzyski

Zapraszamy Was do udziału w konkursie plastycznym pn. #dobrybopolski #dobryboświetokrzyski promującym nasze regionalne produkty, ogłoszonym przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego.

Konkurs jest skierowany do dzieci i młodzieży szkolnej z województwa świętokrzyskiego, ale pośrednio również do rodziców i opiekunów.

Ideą konkursu jest zwiększenie zainteresowania regionalnymi produktami, wzmocnienie tożsamości regionalnej oraz podniesienie poziomu wiedzy na temat województwa Świętokrzyskiego.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wykonanie dowolną techniką pracy plastycznej prezentującej wybrany produkt z regionu świętokrzyskiego oraz udokumentowanie za pomocą zdjęć trzech etapów jej wykonywania; przygotowania materiałów, pracy w trakcie wykonania oraz efektu końcowego. Fotografie prac należy opublikować na własnym profilu społecznościowym Facebook (w przypadku osoby powyżej 13 roku życia) lub na profilu rodzica/opiekuna prawnego i oznaczyć hasztagami: #dobrybopolski i #dobryboświetokrzyski.

Formularz zgłoszeniowy oraz screen zamieszczonego na Facebooku postu należy również przesłać mailem na adres konkurs@sejmik.kielce.pl w terminie do 30 czerwca br.

Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy znajdziecie pod linkiem:
https://www.swietokrzyskie.pro/konkurs-plastyczny-dobrybopolski-dobryboswietokrzyski/

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Rysujcie, malujcie i wygrywajcie!!! Powodzenia Wam życzymy!!!