Aktualności

Wręczenie nagród dzieciom i młodzieży wyróżnionym w plastycznym konkursie wielkanocnym 2017

17 maja 2017 roku w czasie spotkania na Sali widowiskowej GOK podsumowaliśmy plastyczny konkurs wielkanocny, którego uczestnikami były dzieci i młodzież ucząca się w szkołach naszej gminy.

Na konkurs wpłynęło 257 prac przestrzennych, które można było podziwiać podczas okolicznościowej wystawy w GOK. Po raz kolejny dzieci zaskoczyły nas swoją kreatywnością i pomysłami na wykonanie dzieł. Okazało się że można wykorzystać nawet rzeczy niepotrzebne (stare gazety, skorupki jajek, rolki po papierze toaletowym) lub przeznaczone do innych celów (popcorn, siano, słoma). Ekspozycja prac to była prawdziwa feeria barw, form, kształtów i struktur. 

Wyróżniliśmy 60 dzieł, a ich autorom uroczyście wręczyliśmy dyplomy i nagrody.

Uroczystość uświetnił występ dzieci z PSP im. Jana Pawła II w Łążku – malownicze widowisko pt. Czerwony Kapturek przygotowane pod kierunkiem Pani Karoliny Garbarczyk.  

Autor: Zdzisława Drach

 

Lista osób wyróżnionych w konkursie plastycznym
Wielkanoc 2017

 

PSP w Gieraszowicach

  1. Nasternak Antek, PP, op. Agnieszka Fudala;
  2. Nasternak Gabryś, PP, op. Agnieszka Fudala;
  3. Pyszczek Olga, PP, op. Agnieszka Fudala;
  4. Pękala Adaś, 0, op. Agnieszka Tyksińska;
  5. Szczepaniak Jan, II, Krystyna Malecka;
  6. Bober Oskar, III, op. Małgorzata Grudzień;
  7. Czajka Aleksandra, III, op. Małgorzata Grudzień;
  8. Madejska Patrycja, III, op. Małgorzata Grudzień;
  9. Sygnet Wiktoria, III, op. Małgorzata Grudzień;
  10. Suma Małgorzata, IV, op. Maria Kasprzycka;

 PSP im. Jana Pawła II w Łążku

  1. Złotek Marcelina, PP, 5 lat, op. Agata Mazur
  2. Kozioł Filip, PP, 5 lat, op. Agata Mazur;
  3. Kopeć Julia, I, op. Marzena Misiak;
  4. Latra Patrycja, I, op. Marzena Misiak;
  5. Prusak Julia, I, op. Marzena Misiak;
  6. Głowacka Natalia, III, op. Edyta Głodo;
  7. Siennicka Sara, IV, op. Wioletta Leśniak;
  8. Staszczyk Jakub, IV, op. Wioletta Leśniak;
  9. Gałek Adrianna, VI, op. Wioletta Leśniak;
  10. Juda Bartłomiej i Karaś Piotr, VI, op. Wioletta Leśniak;

 PP w Łoniowie

  1. Czosnek Bartuś, 5 lat, op. Alicja Golonka;
  2. Kubicka Michalina, 5 lat, op. Alicja Golonka;
  3. Banaś Patryk, 6 lat, op. Agnieszka Gach;
  4. Podkowa Kacper, 6 lat, op. Agnieszka Gach;

 PZS im. Św. Jana Pawła II w Łoniowie

  1. Kunys Matylda, I, op. Elżbieta Staszewska;
  2. Żądło Filip, II b, op. Anna Skrok;
  3. Borycki Mikołaj, IV, op. Renata Mazurkiewicz;
  4. Kucwaj Adrian, IV, op. Renata Mazurkiewicz;
  5. Kucharczyk Nikola, IV, op. Renata Mazurkiewicz;
  6. Figacz Bartosz, V b, op. Renata Mazurkiewicz;
  7. Mirek Kacper, VI, op. Ewa Danił-Zając;
  8. Osemlak Aleksandra, gimnazjum, II a, op. Renata Mazurkiewicz;
  9. Wróblewska Weronika, gimnazjum, II b, op. Renata Mazurkiewicz;

 PZS im. Oddziału Partyzanckiego Jędrusie w Sulisławicach

  1. Wiącek Paulina, Oddział Przedszkolny, op. Katarzyna Świstak;
  2. Osuch Maja, gr. 4-5 lat, op. M. Korczak;
  3. Szmidt Lena, 5 lat, op. M. Korczak;
  4. Książka Bartłomiej, II, op. M. Abramczyk;
  5. Kubik Wiktoria,   II, op. M. Abramczyk;
  6. Rynkowska Martyna, III, op. Anna Lasota;
  7. Stawiarz Wiktoria, IV, op. Dorota Urbańska;
  8. Gaweł Tomasz, VI, op. Dorota Urbańska;
  9. Książka Piotr, gimnazjum, I a, op. Dorota Urbańska;
  10. Paprocka Gabriela, gimnazjum, I a, op. Dorota Urbańska;
  11. Wrona Małgorzata, gimnazjum, II a, op. Dorota Urbańska;
  12. Brzozowska Wiktoria, gimnazjum, II b, op. Dorota Urbańska;

 ZSiP im. bł. Jana Pawła II  w Świniarach Starych

  1. Cemerys Julia, Przedszkole, gr. 2,5; 3; 4 – latków, op. Monika Rzepka, Anna Żyłka;
  2. Jońca Kacper, Przedszkole, gr. 2,5; 3; 4 – latków, op. Monika Rzepka, Anna Żyłka;
  3. Biela Antonina, Przedszkole, gr. 5 – latków, op. Magdalena Misiak;
  4. Winiarska Oliwia, Przedszkole, gr. 5 – latków, op. Magdalena Misiak;
  5. Kusik Lena, Przedszkole, gr. 6; 7 – latków, op. Dorota Latra, Iwona Kucwaj;
  6. Kusik Karol, II, op. Wioletta Ciźla;
  7. Dośpiał Jakub, III a, op. Danuta Wójcik;
  8. Błasiak Nikola, III b, op. Anna Staszczyk;
  9. Gach Piotr, IV, op. Agnieszka Szaro-Brzuś;
  10. Misiak Maksymilan, IV, op. Agnieszka Szaro-Brzuś;
  11. Wałaszczyk Patrycja, IV, op. Agnieszka Szaro-Brzuś;
  12. Winiarski Maciej, IV, op. Agnieszka Szaro-Brzuś;
  13. Saramak Patrycja, V, op. Agnieszka Szaro-Brzuś;
  14. Lis Wojciech, VI, op. Agnieszka Szaro-Brzuś;
  15. Matusiak Patrycja, VI, op. Agnieszka Szaro-Brzuś;
Wielkość czcionki
Kontrast

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności Więcej ...

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close