Zakończenie roku kulturowego 2016/2017 w GOK w Łoniowie

2 czerwca 2017 roku uroczystym podsumowaniem zakończyliśmy zajęcia w grupach artystycznych zorganizowanych przez GOK w Łoniowie: Akademii Malucha, Studia Piosenki, Zespołu Łoniowianie i Koła Plastycznego. Spotkanie było tez pretekstem do uczczenia Dnia Matki, Dnia Ojca i Dnia Dziecka.

Dzieci wystąpiły na scenie GOK w scenkach rodzajowych z życia rodzinnego, układzie tanecznym i mini recitalu popularnych piosenek, dla swoich rodziców wykonały piękne i kolorowe bibułkowe kwiaty.

Każdy uczestnik zajęć otrzymał certyfikat uczestnictwa i słodka niespodziankę.

Dziękujemy za zaangażowanie wszystkim dzieciom i ich rodzicom, a jednocześnie zapraszamy na przyszły rok kulturowy 2017/2018.